TR EN


ANA SAYFA FİRMA PROFİLİ HİZMETLERİMİZ BİZE ULAŞIN
    Birikim, Anında Destek, Kriz Yönetimi, Uzman Kadro!

2015 Yılında üç tecrübe bir araya gelerek, deneyimlerimizi özgün bir yapıda aktarabilmek için kendi şirketimizi kurduk. Genç, dinamik ve çağın gereklerinin farkında olan grubumuz arkasında bir dolu referansla yola çıktı...

 

BFS BUSINESS CONSULTING, alanında mesleki yeterliğe sahip uzman ve akademik kadrodan oluşmaktadır. Firmamız her geçen gün hizmet verdiği firmaların sayısını arttırarak büyük bir gelişme kaydetmektedir.


BFS BUSINESS CONSULTING olarak farkımız, güçlü kadromuzla kaliteli hizmeti, sizin istekleriniz ve yapınız doğrultusunda sizlere sunmaktır. Sektörünüzdeki gelişmeleri izlemek ve size özel çözümlerimizle sektörünüzde başarınızın temel taşları arasında yer almak, başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.


BFS BUSINESS CONSULTING müşterilerimizin talep ettiği geniş bir yelpazeye yayılmış olan hizmetleri en doğru ve hızlı şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.


Deneyimli kadrosu, istikrarlı ve etkin yönetimi, disiplinli, çalışkan, yasa ve kurallara bağlılığı, müşterilere verilen kaliteli hizmeti ve evrensel bakış açısıyla alanında örnek firma olması, firmamızı ulusal ve uluslararası firmaların tercih nedeni yapmaktadır.


Yaptığımız işin sizlerin geleceğine ışık tutmak olduğu bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ve siz değerli müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları şirketimizin hizmet anlayışının özetidir.
BFS İÇ DENETİM EĞİTİM FİNANSAL VE KURUMSAL YÖNETİM DANIŞMANLIĞI A.Ş.

Proje Ofis           :  Kocatepe Mahallesi Bayındır 2 Sokak 60/12 Kızılay Çankaya - Ankara
Eğitim Merkezi :  Global Kariyer, Mithatpaşa Caddesi No:37/2 Kızılay Çankaya - AnkaraTelefon

:
+90 312 418 23 71

İnternet
E-Posta
Skype:
www.bfskurumsal.com
: [email protected]
: bfsbusiness